Asunto ja Autot myyty, tulkaa perässä

Heinäluoma komentosillalla hukkuu laivan mukana. Demari-lippu liputtaa laivan perässä! Seuraavat 7 wuotta tulee muuttamaan suomen täydellisesti. Perlos on esimakua!
2421
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

muutan heti viroon.....

Äänestä

ne voivat kohta olla lentokentällä sinua vastassa.

Idea on kuitenkin hyvä: Kaikki vaivihkaa käteiseksi ja ei kun menoksi.

Guatemala on hyvä ja turvallinen paikka, sinne ei suomipoika perään uskalla tulla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suomi Uppoaa!!! kirjoitti:

Heinäluoma komentosillalla hukkuu laivan mukana. Demari-lippu liputtaa laivan perässä! Seuraavat 7 wuotta tulee muuttamaan suomen täydellisesti. Perlos on esimakua!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu