Ilo mennä työhön.

Mukava ajella aamulla työhön.Pakkasta kyllä pitäisi olla enemmän mitä tänä talvena on ollut Missä viipyy kunnon talvet.
6499
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

LADALLA

Äänestä
  • Siinä autojen elegantti,ikimuoto ja huolto helppo.Ei ole ollut vikoja.Mukava ajella läpi kylien ja maajussit katsoo vihaisina

    Äänestä

  • särki Olli kirjoitti:

    Siinä autojen elegantti,ikimuoto ja huolto helppo.Ei ole ollut vikoja.Mukava ajella läpi kylien ja maajussit katsoo vihaisina

    lada on hyvä pilkkiauto!ei paina niin paljo kuin hilavitkutin, jäät kantaa auton hyvin.

    Äänestä

Ladaa sinulla tuskin on koska Ladalla ajavista tuskin kukaan on enää työelämässä mukana.

Äänestä
  • teistäkin tulee ilmeisesti eläkeläisiä

    Äänestä

  • käyttäville kirjoitti:

    teistäkin tulee ilmeisesti eläkeläisiä

    Onneksi Ladoja ei silloin enää ole...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


korjaamon esimie kirjoitti:

Mukava ajella aamulla työhön.Pakkasta kyllä pitäisi olla enemmän mitä tänä talvena on ollut Missä viipyy kunnon talvet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu