S***, oletko

rakkaustarinan onnelliseen vaiheeseen..." he saavat toisensa".
7846
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

...olen.

Äänestä
  • muuta tänne.

    Äänestä

valmis vihdoinkin!

Äänestä

Ei vakuuttanut!

Äänestä

Että mä vihaan onnellisia loppuja. Ällötysten ällötys, ja lässyn lässyn lää.

Äänestä

oon oottanu tätä hetkeä jo aika kauan...

Äänestä

yksi joka odottaa onnellista loppua :).

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vamis suuren kirjoitti:

rakkaustarinan onnelliseen vaiheeseen..." he saavat toisensa".

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu