Saan sinut

...unissani. Ja tehdään se kaikki. Jooko?
71171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

olen aika epäseksuaalinen, ja intohimon tunteminen jotain ihmistä kohtaan on ollut työn ja tuskan takana. Voi sitä riemun määrää, kun on tuntenut. Voihan sitä aina olla aamulla herätessään eri mieltä :) hmmm.

Äänestä

Tätä kannatti kyllä odottaa, muru!

Äänestä

eräällä leikkaa virtuaali vasten todellisuutta;)

Äänestä

---------

Äänestä

ja sitten aamulla...

Äänestä

..mitenkään voi riittää siihen kaikkeen! Jostain täytyy kuitenkin aloittaa ;)

Äänestä

kainalossa ja jos siitä ensin malttaisin luopua,mutta...Et oo niin houkutteleva;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


viimeinkin kirjoitti:

...unissani. Ja tehdään se kaikki. Jooko?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu