Onko kokemuksia Tikkurilan

kellään?
3854
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ei oo kokemusta, mutta kaikki maalit homehtuu.

Hommaa jostain venäjältä veneen pohjamaalia, siellä ne varmaan osaa vielä tehdä kunnon homevapaata tavaraa.

Äänestä

taika lasyyrilla siis pelkällä kullan sävyisellä lasyyrilla valkoiseksi maalatun seinän päälle. ihan ok tuli, parempi olisi tullut jos olisi ollut parempi maalari. kultanenhan siitä seinästä tuli ja haisi kissan kuselta se maali. ja useampi päivä meni, että se oli täysin kuiva se maalattu seinä. mutta epäilemättä taia maaleilla saa näyttäviä ja mielenkiintoisia maalauksia aikaa.

eikun mielikuvitusta kehiin ja maalailemaan!

Äänestä

Maalasin seinän ulokkeen Taika-maalilla, hieno tuli. Suosittelen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Taika-maaleista kirjoitti:

kellään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu