Puerto Del Carmeniin

Lähden murkku/teini-ikäisten lasten kanssa Lanzarotelle helmikuun alussa. Toivottavasti on aurinkoista ja lämmintä :)
Kannattaa varmaan vuokrata joku päivä auto ja kiertää saari ja nähtävyydet.
2439
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pto del Carmen on kiva paikka, hyvät rannat ja ruokapaikat. Mutta kiertäkää ihmeessä se hieno saari, joka on kovasti erilainen kuin ne muut.
Sää voi helmikuussa olla tuulista, mutta varmasti myös aurinkoa riittää. Oikein hyvää lomaa teille. Uskon,että myös murkut viihtyvät.

Äänestä
  • Kiitos, varmaan tulivuoret, kuu-maisema ym. ovat upeita. Rannalla tuskin montaa päivää jaksetaan viettää joten ei haittaa tuulet. Yhdessä olo ja hyvä fiilis on tärkeintä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minä ja lapset kirjoitti:

Lähden murkku/teini-ikäisten lasten kanssa Lanzarotelle helmikuun alussa. Toivottavasti on aurinkoista ja lämmintä :)
Kannattaa varmaan vuokrata joku päivä auto ja kiertää saari ja nähtävyydet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu