kaloillani tulee välillä sellaista vaaleaa kakkaa. ensin se on valkoista sitten pikku pötkö tummaa ja taas vaaleaa.viittaako se johonkin sairauteen? ne välillä myös syövät omaa vaaleaa kakkaa!! vastatkaa kiitos!
vaaleaa kakkaa
5
564
Vastaukset
- RRR
;OD
Sitten jatketaan harjotuksia.... - fish KING
Niitä kuuluu hoitaa niille laadituilla ohjeilla ja oikean kokoisissa akvaarioissa sopivissa olosuhteissa.
Muu on eläin rääkkäystä!
Kalat kuolevat ja kituvat väärissä käsissä, kyllä ihminen osaa olla välillä julma ja välinpitämätön.- Ms.x
Luin myös alkuper.kirjoittajan muita viestejä.
Nyt hyvä hamsterifani, pysähdy ! Ajattele ! - Ms.x
Ms.x kirjoitti:
Luin myös alkuper.kirjoittajan muita viestejä.
Nyt hyvä hamsterifani, pysähdy ! Ajattele !En huomannut heti, että hän on noin nuori...
Hänen vanhempansa eivät näemmä välitä oikeen yhtään eläimistä, koska lapselle antavat noin vain niitä. - ...................
Ms.x kirjoitti:
En huomannut heti, että hän on noin nuori...
Hänen vanhempansa eivät näemmä välitä oikeen yhtään eläimistä, koska lapselle antavat noin vain niitä.juu. otetaan kaloja kun ne on niin kivoja ja pistetään ne vaan veteen niin hyvä tulee!....hohhoijaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2313011Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1972646Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1121253Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1411208Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait2991119- 701108
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka3721091Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831065Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a211005Omakotitalossa väkivaltaa ounasrinteellä
Kertoo iltalehdet Mitä lienee Tapahtui. Verinen ihminen kannettu lanssiin8833