basiron !!

miten minusta tuntuu, että käyttämäni basiron vain lisää finnejä ja muita näppyjä selässäni ? aloitin basironin käytön vasta pari päivää sitten.. voisiko olla jotain sen tapaista, että tässä alussa iho "puskee" kaikki näppylät ikään kuin ulos ? tai jotain sellaista..
4695
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eli Basiron AC Wash ja AC 5% -geelejä?

Äänestä
  • täytyykö kumpaakin käyttää ?

    Äänestä

Olen käyttäny basironia naamaan viikon vasta ja ensimmäisinä parina ekana päivänä mulla puski kyllä pari finniä aivan kuin lääkkeen takia. Nyt iho hilseilee melko voimakkaasti mutta pysyy kurissa kosteusvoiteilla ja otsasta itseltä hävisi pahanlaatuinen akne räjähdysmäisen nopeasti =) Kannattaa vielä katella ainakin muutamia päiviä vielä, luulis että helpottais.

Äänestä
  • olen käyttänyt basiron washia n. kolme päivää ja naamaan 'puski' monta pientä ja yks isompikin finni yhtenä yönä! mitä veikkaatte, kannattaako katella vielä vai lopettaa käyttö? onko muilla 'puskenut' ekoina päivinä kivoja yllätyksiä fädäriin?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

miten minusta tuntuu, että käyttämäni basiron vain lisää finnejä ja muita näppyjä selässäni ? aloitin basironin käytön vasta pari päivää sitten.. voisiko olla jotain sen tapaista, että tässä alussa iho "puskee" kaikki näppylät ikään kuin ulos ? tai jotain sellaista..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu