osuiko

On se martikaisossin vaalimainos poistettu kepulaisten toimesta.Taisi tullakin enämpi negatiivistä kehumista yleisöltä.Ja eihä sitä kärsi pitää luettavana.
2369
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ylläpidolta.
Eihän täällä saa mainostaa.
Eikös se Ossi ole sen entisen maaherran poika? Juoppo-Ollin poika?

Äänestä
  • Kun sitä Ossia kovin mainostin? Vai halusinko antaa nimenomaan negatiivisen kuvan jatkuvalla spämmäämisellä?
    Suurin osa lukijoista luulee varmaan, että Ossi ite kirjotteli mainokset....heh heh...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


omaan nilkkaan? kirjoitti:

On se martikaisossin vaalimainos poistettu kepulaisten toimesta.Taisi tullakin enämpi negatiivistä kehumista yleisöltä.Ja eihä sitä kärsi pitää luettavana.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu