mikä kumma vika?

kännykkääni on tullut jokin vika...en ole koskenut mihkään asetuksiin tms. mutta nyt on lakkanut toimimasta radio (näyttöön tulee;ei sallittu) ...ja kamera ei lähde päälle! siis nämä on ennen toimineet normaalisti... mikä ihme nyt oikein mättää :`(????
3267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

onko akku tyhjä koska jos on kamera ei toimi ainakaan mun nokia 5300 xpess musikis

Äänestä
  • täysi on.!ja oon ostanu kännyn 13.12.06,eli ei vanha ees :P

    Äänestä

...varmaan kokeillut tätä: Akku pois paikoiltaan ja uusi käynnistys? Jos tuo ei tepsi kannattaa viedä se huoltoon. Tai asennat itse viimeisimmät päivitykset siihen pc-suiten kautta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nokia 6233 -3g kirjoitti:

kännykkääni on tullut jokin vika...en ole koskenut mihkään asetuksiin tms. mutta nyt on lakkanut toimimasta radio (näyttöön tulee;ei sallittu) ...ja kamera ei lähde päälle! siis nämä on ennen toimineet normaalisti... mikä ihme nyt oikein mättää :`(????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu