Olen jo pitkään ihmetellyt mihin mieheni seksihalut ovat kadonneet. Hänellä ei seiso minun kansani.
En voi uskoa että se vaan loppui, tai erektio ongelma yllättää yhtäkkiä kuin salama kirkkaalta taivaalta. Minua kyllä haluttaisi ja paljon. Mies ei enää edes koske minuun sillä tavalla, ei halauksia, ei pusuja, niin että mies itse tekisi aloitteen. Ennen kyllä oli aina kimpussani nykyään ei koskaan ja kaikki tämä loppui ihan ylättäen. Olen kyllä puhunut hänelle että menisi lääkäriin ja hakisi jotain apua ongelmaansa mutta eipä ole vielä saanut mitään aikaiseksi. Minua jo rupeaa arvelluttamaan että haluaako hän edes seksiä minun kanssani enää koskaan. En haluaisi luopua tästä suhteesta jossa kaikki muu on niin hyvin. Seksiä ei vain ole se satuttaa minua todella paljon. Toisaalta en kestä enään yhtään tälläistä. Minä tahdon tuntea itseni halutuksi
Miten voi olla mahdollista että yhteinen ihana seksi katosi jälkiä jättämättä?
Onko muilla ollut tälläistä, miten 'ongelma' ratkesi?
mihin se seksi katosi.??
3
1388
Vastaukset
- tee37_2
että meillä seksi loppu koska hellyys katosi, tai ainakin minun osaltani. En tiedä teidän tapauksesta mutta meillä saan vain haukkuja, kokoajan vähintää parikertaa päivässä kuulen että en ole jotain tehnyt, tai jos tehnyt niin väärin. Näin yli 35v sitä jo hiukan turtuu moiseen.
Oli rakentaminen, siinä ei saanut kannustusta..piti vain jaksaa kun muutkin ovat kuulema jaksaneet. Tee nyt kuten kaikki muutkin.. kuten kaikki muut. No joo, kunhan hiukan murheitani puren.
On niin monia asioita miksi seksi katoaa, mutta joko se on jokin ongelma miehellä tai sitten parisuhteessa on ongelmia. Ainakin yleisesti näin. Mutta poikkeuksia on. Joten eikun sänkyyn vaan siitä ja pistät miehesi liikkeelle. Voi voi saisipa itse joskus vielä sellaisen kokea.
tsemppii siis - Kenziner.
Olisikohan sillä toinen nainen? Vaikutta meniaan vähän epäilyttävältä, jos ne halut loppui miehellä kuin seinään. Voi sillä olla myös omia murheita ja on stressaantunut jostain syystä.
- hölmö99
Sillä miehelle tärkein asia maailmassa on muna ja sen seisominen. Sama se mihin sitä yrittää tupata.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta643295Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433107- 432478
Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1032274- 311913
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271820- 481626
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä851415- 391300
- 821149