vm.03 6r herkkuja

Elikkä sellasta kyselen että onko kukaan nähnyt tällaisia kikkareita suomessa tiskin takana? http://i8.ebayimg.com/05/i/06/b9/c8/f2_1_sbl.JPG ,tai http://www.bluegauges.com/motorcycle/kawasaki.htm . Takavalon löysin stormilta, mutta vain sinisenä ja "kirkkaana". Mittarivaloihin en oo törmänny missään, mutta olis aika näyttävät... Kiitoksia etukäteen jos joku löytää.
3338
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Elikkä löysin ainakin tollasen vihreän valon. www.dragrace.fi lupasi välittää ko. valon vilkuilla varustettuna hintaan 99€. Ihan vaan jos joku kiinnostui. Vielä jos joku löytäis tollasen mittarivalon/taustan, mitä tossa aikasemmassa viestissä kyselin...

Äänestä
  • Suomessa kaikista valoista pitää löytyä CE-hyväksymismerkintä, sitä ei USA valoissa ole.

    Äänestä

  • onko kirjoitti:

    Suomessa kaikista valoista pitää löytyä CE-hyväksymismerkintä, sitä ei USA valoissa ole.

    Ei kaikkea kannata kysyä. Kyllä poliisit sitte kertoo kun merkinnät puuttuu, ja sillon ollaan täysin tietämättömiä asiasta ja kerrotaan valon olleen paikalla pyörän hankintahetkellä ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


No Compromise kirjoitti:

Elikkä sellasta kyselen että onko kukaan nähnyt tällaisia kikkareita suomessa tiskin takana? http://i8.ebayimg.com/05/i/06/b9/c8/f2_1_sbl.JPG ,tai http://www.bluegauges.com/motorcycle/kawasaki.htm . Takavalon löysin stormilta, mutta vain sinisenä ja "kirkkaana". Mittarivaloihin en oo törmänny missään, mutta olis aika näyttävät... Kiitoksia etukäteen jos joku löytää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu