live messenger on havainnut...

kertokaa nyt ihmeessä joku mulle,että mikä tässä mättää,kun messengeriin ei enää pääse?
Viime viikolla se pelitti tosi hyvin,mutta nyt tulee koko ajan tuo "windows live messenger on havainnut virheen ja tuote on suljettava"..

Menee oikeesti hermot!!

AUTTAKAA!!!
2645
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tulee samanlainen virhe ilmoitus kun menee omiin kuvatiedostoihin.johtuiskohan Ie7:sta en tiedä.

Äänestä
  • Ie7 saattavat aiheuttaa sen.Nyt on Beta ja toimii.
    Ie7 ei ole.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ääöe6j kirjoitti:

kertokaa nyt ihmeessä joku mulle,että mikä tässä mättää,kun messengeriin ei enää pääse?
Viime viikolla se pelitti tosi hyvin,mutta nyt tulee koko ajan tuo "windows live messenger on havainnut virheen ja tuote on suljettava"..

Menee oikeesti hermot!!

AUTTAKAA!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu