nipistelystä

plussasin pari päivää sitten (2,5v yritystä takana) :)! muuten suht. normaali olo mutta alavatsaa nipistelee todella huomattavasti. Onko/ onhan ihan normaalia?

Ajattelin VL:n soittaa joka tapauksessa kun siellä on tutkimuksissa käyty ja hoidot oli aluillaan mutta kokemuksia otetaan vastaan! Kiitos jo etukäteen.,
1358
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mulla menossa viikko 6 ja nyt vasta kramppaakin.Viikko sitten tein positiivisen raskaustestin ja sitä ennen tuntui kuin ois menkat ollut alkamassa, mutta kohtuhan se siellä taitaa venyä ja "paukkua":).Kun soitin neuvolaan ja kysyin näistä nipistelyistä niin sanoivat että kuuluu asiaan ja että tervetuloa kun viikkoja on 8. Tosi paljon tsemppiä ja onnea! Toivotaan että pian helpottaa:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


alavatsassa... kirjoitti:

plussasin pari päivää sitten (2,5v yritystä takana) :)! muuten suht. normaali olo mutta alavatsaa nipistelee todella huomattavasti. Onko/ onhan ihan normaalia?

Ajattelin VL:n soittaa joka tapauksessa kun siellä on tutkimuksissa käyty ja hoidot oli aluillaan mutta kokemuksia otetaan vastaan! Kiitos jo etukäteen.,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu