ruumiinlämpötila

paljonko teillä nousi ruumiinlämpötila raskauden alussa? onkohan toi normaalia kun mulla on normaali lämpö n.36.6 niin nytten mulla on 37.4(vaihtelee vähän).plussasin aamulla.
2479
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

enää lämpöjen kanssa kompeilet?Kyllä ne raskaustestit luotettavia on.

Äänestä

Minulla oli kaksi viikkoa putkeen lämpöä jotain 37.2 kun aloin odottamaan esikoistani. Ihan normaalia lämmön nousu on. Onnittelut! :)

Nyt odottelen menkkoja...4 päivää myöhässä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jippii:) kirjoitti:

paljonko teillä nousi ruumiinlämpötila raskauden alussa? onkohan toi normaalia kun mulla on normaali lämpö n.36.6 niin nytten mulla on 37.4(vaihtelee vähän).plussasin aamulla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu