Voi

kaipaankaan erästä söpöä..ei varmasti tiedä miten sydäntäni raastaa odotus.
2955
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vastaan tähän koska sun sanat kuvaa niin hyvin, eikä aina tarvitse uutta aloittaa.

Mäkin kaipaan erästä ihanaa miestä, raastavaa odotusta tosiaan. Mutta kyllä sen kestää kun odotettava on parasta mitä on koskaan tavannut. :)

Äänestä

Minäkin kaipaan erästä söpöä.. Kaikista kauneinta, rakastamaani. Pian toivon näkeväni taas hänet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuinka.. kirjoitti:

kaipaankaan erästä söpöä..ei varmasti tiedä miten sydäntäni raastaa odotus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu