ACO/ SEBAMED/ WIDMER

Tere! nyt olis tarkotuksena tilata parilla kympillä vähän ihon hoito tuotteita. Eli mikä on teidän mielestänne paras ihon hoito sarja esim noista mitä mainitsin otsikossa. Kyseiset sarjat löysin http://www.apteekkituotteet.fi/epages/Kaupat.axl/?ObjectPath=/Shops/Eura/Categories/8
sivulta. Voitte myös suositella mitä purkkeja noista sarjoista kannattaa hommata jos viitsitte. Kiitos ja kumarrus joka vaivautuu auttamaan.
4544
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mun mielestä nuo kaikki aineet on samaa sarjaa. Siis samoja vaikuttavia aineita. Widmer ei musta sovi ehkä kaikkein herkkäihoisimmille.

Äänestä

Olen kokeillut kaikkia mainitsemiasi merkkejä, mutta mikään niistä ei mun iho-ongelmiin auttanut. Nuorempana oli paha akne, söin antibiootteja ja myöhemmin e-pillereitä, mutta kumpikaan hoito ei finnejä/rasvaista ihoa täysin poistanut. Nyt olen kuukauden verran käyttänyt apteekista saatavia Neutrogenan Visibly clear tuotteita. 2in1 wash maskia kerran pari viikossa naamiona ja Blackhead Eliminatingia aamuin illoin kasvojen puhdistukseen. Sarjasta löytyy myös täsmähoitoa näpyille ja kosteusvoidetta. Ainakin mulla tuntuu tehoavan, finnit ja mustapäät vähentyneet huomattavasti. Olisinpa löytänyt sarjan jo vuosia sitten, se taitaakin olla suht uusi Suomessa. Kaiken kukkuraksi tuotteet ovat edullisia, n. 6-7 euroa/kpl.

Äänestä
  • mitähän noista visibly clear tuotteista kannattaisi ostaa että saisi koko 'tuotesarjan' (puhdistus, kasvovesi, kosteutus) kiitos etukäteen!

    Äänestä

  • mmm kirjoitti:

    mitähän noista visibly clear tuotteista kannattaisi ostaa että saisi koko 'tuotesarjan' (puhdistus, kasvovesi, kosteutus) kiitos etukäteen!

    löytyy visibly clear-tuotesarjan tuotteet http://www.harmonia.fi/index.php?mid=644

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


huihaiii kirjoitti:

Tere! nyt olis tarkotuksena tilata parilla kympillä vähän ihon hoito tuotteita. Eli mikä on teidän mielestänne paras ihon hoito sarja esim noista mitä mainitsin otsikossa. Kyseiset sarjat löysin http://www.apteekkituotteet.fi/epages/Kaupat.axl/?ObjectPath=/Shops/Eura/Categories/8
sivulta. Voitte myös suositella mitä purkkeja noista sarjoista kannattaa hommata jos viitsitte. Kiitos ja kumarrus joka vaivautuu auttamaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu