Tosi mies

Sairastui nelikymppisenä eturauhasen syöpään.
Kertoi siitä kaikille. Sinnikäs mies. Joko sie
kävit psa-testissä?
4351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

että, se psa-testi ei nyt näytä oikeen totuutta.

Äänestä

eturauhas testiä tehdessään kahta sormea?
koska he haluaa myos 2.nd. opinion.....
en muuten mene tuollaiselle 'konitohtorille'....

Äänestä

pihalle kun pokas nuoremman ja nätimmän työpaikaltaan

Äänestä
  • että vaimo alko hylkimään,
    kun mies sairastui, minutkin
    potkittiin työpaikalta pois,
    kun sain eturauhasen syövän,
    mutta onneksi oli eläkevuodet
    kasassa, se on pirullinen tunne,
    kun vaimo osoittaa, että et
    enää riitä minulle

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jungner kirjoitti:

Sairastui nelikymppisenä eturauhasen syöpään.
Kertoi siitä kaikille. Sinnikäs mies. Joko sie
kävit psa-testissä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu