Juu tää saattaa kuulostaa oudolta mut... kaikki haluu päästä tosta eroon :D mut haluun pömppiksen. en oo kovin levee rakenteinen enkä lihoo millää :/ ei pliis vittuilijoita.
Mä haluun pömppiksen
tyttö.............
7761
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kuka voi oikeasti haluta kaljamahan. Ison kaljamahan omaava nainen on kaikkea muuta kuin kaunis. Miehelle jonkilainen kaljamaha sopii, mutta ei sentään naiselle.
Se on sitäpaitsi epäterveellistä. Pidä hyvä nainen itsesi kunnossa.
Jos välttämättä sen haluat, niin eikun grillille syömään ja kaljaa joka päivä niin eiköhän sillä saa itsensä läskiksi.
Tosin mitä hauskaa siinä on?.
en mä mistää isosta kaljamahasta puhunu :(
Mistä sitten? Kannattaa olla tyytyväinen kun pysyy hoikkana. Tahallinen lihottaminen ei ole kaunista katseltavaa.
Mitä järkeä on alkaa lihottamaan itseään tietoisesti? Minä en ainakaan ryhdy hankkimaan mitään kaljamahaa, kun sellainen tuppaa kasvamaan jo ilman kasvattamistakin, siksi mun pitääkin syödä suhtkoht terveellisesti ja harrastaa bodausta ja lenkkeilyä.
viestin aloittaja puhui pömppiksestä. pömppis ja kaljamaha, ne on iha eri asiat :>>
Mulla on ainakin auttanut se, että syön paljon, ja jos mahdollista niin rasvaista. En siis tarkoita grilliruokia, vaan esim jotkut kalat voivat olla hyvinkin rasvaisia. Onneks ite tykkään kalasta toosi paljon. :) Ja sitten herkkuja voipi lisätä. Jos harrastaa paljon liikuntaa niin sitä kannattaa vähän edes vähentää. Nää mulla on auttanut.
Ilmeisesti haluat olla samanlainen kun muut. Mulla ei koskaan oo ollu pömppistä, ja siitä oon onnellinen. Onko sun kaverit sulle kateellisia? Jos on näin nii se saattaa häiritä sua. Mutta ei helvetti, sä oot oma ittes eikä muut määrää mitä sä oot!! Treenaa vatsa- ja selkälihaksia nii tulee nätti masu. Ei pömppis mutta ei sellanen tikku. Ja syö terveellisesti ja LIIKU. Näin oon mä ainakin tehny ja täällä netissä voin sanoa että oon tyytyväinen :D:D:D:D