Ei kellään satu oleen hyllyssä

Sitä ruuvia mikä tulee sinne kaasarin toiselle puolelle (ei siis imupuolelle)?
7587
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Meidän hyllyt tuli kasaan tapeilla ja liimalla, ei niissä ole yhtään ruuvia.

Äänestä

Irtokipinöitä olis kyllä pussillinen ja öljyn pehmittämiä kantopommeja mutta ovat niin herkässä tilassa ettei uskalla kajota.

Äänestä

ole ruuvi vaan pultti,niitä löytyy kyllä hyllytavarana ei tarvitse tilata

Äänestä
  • tekniset luettelot tuntee kyllä ruuvin, mutta paljon puhutaan myöskin pulteista.

    Äänestä

mikä oli aikoinnaa Keke Ruusperin kilipa-autossa.

Äänestä

Pidän noita ruuveja varmuuden vuoksi aina ajossa mukana. Koskaan ei voi tietää milloin menee vaihtoon.

Äänestä
  • Ei tarvitse purkaa ilmansuodatinta kaataakseen ruuvit kaasuttimeen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tommi_t kirjoitti:

Sitä ruuvia mikä tulee sinne kaasarin toiselle puolelle (ei siis imupuolelle)?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu