ostimpa vojan

kyselin teiltä viikolla vojan kilsoja onko liikaa ajettu(280tkm)mut en ostanu sitä onneksi...
ostimpa -98 ja ajettu vain 159tkm.ja halvalla lähti..huh.mul kävi onni.auto ehti just tiistai iltana tulla nettiautoon joten bongasin ja lähin ostaa. huolokirja ok,empä kauaa miettiny ostoa kun koeajoin ja totesin tää perfekt.et huolia ei pitäisi heti olla.hyvin siisti kuin uusi..t:Happy mami
81796
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

ja laatikolla.

Äänestä
  • 2,4 ja manuaali vaihteisto. kuinka niin?

    Äänestä

  • onko liikaa.. kirjoitti:

    2,4 ja manuaali vaihteisto. kuinka niin?

    olis 162000km... ellei ole vaihdettu jo.

    Äänestä

  • vaihto väli kirjoitti:

    olis 162000km... ellei ole vaihdettu jo.

    Mulla ainakin ketju -97 3.8 awd

    Äänestä

on samanlainen automaatilla,hyvin toimii,etupään jarrupalat piti uusia kesällä,muuten ei mitään korjattavaa ajettu 205000km,koputan puuta

Äänestä
  • jakohihna vaihdettu 12tkm sitten ettei siitäkään huolia vähään aikaan.toivotaan et vojakkeri kestää meilläkin..

    Äänestä

ostit hyvän ja pieniruokaisen auton.Itsellä vastaava ja ollaan oltu siihen erittäin tyytyväisiä.

Äänestä

Mulla oli -96 2,4 manuaali. Mainio lähes peli ilman vikoja, kunnes joulukuun alussa meni kolarissa tuusan nuuskaksi.

Hankin tilalle vanhakoppaisen 3-litraisen automaattiaskilla, joka sekin on toiminut moitteettomasti nämä vajaat pari kuukautta. Erikoisen ihastunut olen automaatin helppouteen ja myöskin V6 kone antaa äänettömän ja pehmeän kyydin.

Muuten se neloskone on pikkusen tehottoman tuntuinen noinkin painavaan autoon, mutta sillä toki kerkiää aivan hyvin ja onhan Voja kaikin puolin mainio kulkine suurine tiloineen.

Toivotan paljon huolettomia kilometrejä uudelle tila-autollesi :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onko liikaa.. kirjoitti:

kyselin teiltä viikolla vojan kilsoja onko liikaa ajettu(280tkm)mut en ostanu sitä onneksi...
ostimpa -98 ja ajettu vain 159tkm.ja halvalla lähti..huh.mul kävi onni.auto ehti just tiistai iltana tulla nettiautoon joten bongasin ja lähin ostaa. huolokirja ok,empä kauaa miettiny ostoa kun koeajoin ja totesin tää perfekt.et huolia ei pitäisi heti olla.hyvin siisti kuin uusi..t:Happy mami

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu