samsung ht-p1200

onnistuuko kyseiseen laitteeeseen asentamaan ulkoisen kovalevyn usb-liitännän kautta eli näkyykö tiedot tv:ssä? kun olen miettimässä laitteen ostoa toinen vaihtoehto on lg lh-rh760ia jossa olisi 160gt hdd levy.
kiitos jo valmiiksi!
1435
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Saa Siihen
Itel o 80gb levy, ainoa ongelmaksi muodostuu että noi USB-Interfacet on tarkoitettu pienille = jotain

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onnistuuko kirjoitti:

onnistuuko kyseiseen laitteeeseen asentamaan ulkoisen kovalevyn usb-liitännän kautta eli näkyykö tiedot tv:ssä? kun olen miettimässä laitteen ostoa toinen vaihtoehto on lg lh-rh760ia jossa olisi 160gt hdd levy.
kiitos jo valmiiksi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu