Honda Prelude

Kertokaapa kokemuksia Preludesta.
Kannattaako sellaista hankkia?

Kiikarissa on 97-02 mallinen ja ehdottomasti autom. tiptronic.
1327
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Nojaa, miksi pilata "sportti" edes puoliautomaattivaihteistolla, mutta jos tykkäät ni mikäs siinä. Jooh, kaverilla oli joku vm90 prelude. Ainaki kukkaa oli aika paljo. Ja aika loppuunasti ajettuja ja runko mutkalla ku tollasilla autoilla o tapana ajaa hieman normiautoa lujempaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Honda kirjoitti:

Kertokaapa kokemuksia Preludesta.
Kannattaako sellaista hankkia?

Kiikarissa on 97-02 mallinen ja ehdottomasti autom. tiptronic.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu