softaus kokemuksia

kertokaa minkä laisia softaus kokemuksia teillä on.....
4446
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Joo on semmosia kokemuksia että kuset housuun!! Kun kuula osuu niin sattuuu ihan perkeleesti!!

Äänestä
  • itte varmaa paskot ja kuset housuun kun kuulet pienenkin rasahduksen että voi meijjän pientä palli naamaa.......

    Äänestä

teille kahdelle.tuossahan on ihan helvetin hyvää keskustelun juuuri

Äänestä

Sanokaapa että minkä aseen ostasin? tässä on kaks asetta joista jomman kumman aijon ostaa: Marui SPAS 12 vai AIM:in M4A1 sähkökonu 200e akun kanssa? sanokaa kumpi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lala lala laaaaaaa kirjoitti:

kertokaa minkä laisia softaus kokemuksia teillä on.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu