Onko kenelläkään tietoa kumpi puhelin on parempi nokia 7360 vai 7373.7373 on kyllä kalliimpi. Mulla on nyt nokia 6111 ja haluaisin vaihtaa sen.
Nokia 7373 vai nokia 7360
??????????
2648
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Hintakin sen jo kertoo.
Parasta siinä on muistikorttipaikka, eli musiikkisoittimelle saat kappaleita mahtumaan reilusti. Tämähän on ollut tuon 6111:n huonoin ominaisuus.
Onhan siinä 7373:ssa parempi kamera, parempi näyttö, stereokaiuttimet jne...
Ulkonäkö ja sen semmooset on sitten makuasia.
Itselläni on ollut nyt reilun viikon tuo 7373 ja olen tyytyväinen :) Tuosta Nokian 7360:sta minulla ei ole mitään kokemusta... Itselleni tärkeä ominaisuus puhelimessa on radio, kun tykkään radiota kuunnella, mutta en "normaalia" omista. Bluetooth (musiikkia puhelimeen), radio, erilainen ulkonäkö, muistikortti ja helppo käyttää = hyvä puhelin :) Mutta jokainenhan hankkii itseään miellyttävän ja kukkarolle sopivan puhelimen.