Kuinka tämän on annettu kasvaa tälläiseksi ilman että sitä olisi leikattu ajoissa?
http://www.cosmeticbody.com/tumor.html
Siis missä ne lääkärit ovat? Ei voi olla niin karmeita jonoja, ettei tuollaista oltais voitu leikata aiemmin! En ymmärrä, en!!
http://www.cosmeticbody.com/tumor.html
Siis missä ne lääkärit ovat? Ei voi olla niin karmeita jonoja, ettei tuollaista oltais voitu leikata aiemmin! En ymmärrä, en!!
Vastaukset 4
Vanhimmat
mutta onko tuon tahalleen annettu kasvaa että pääsee ennätysten kirjoihin? Jotain quinnesin kirjasta siinä oli.
Mut silti, tosi törkeetä ja jos tahalleen, niin vielä vaarallistakin?!
leikkauksiin. Eiköhän tuollaisen poistaminen olisi maksanut talon ja tavarat ja sukulaisten myös.
22vuotta se oli hallinnut elämää...
Kuka tietää jenkkien sairaalasysteemeistä ja lääkärisysteemeistä, kerro. Omat tietoni ovat sairaala-sarjoista, eli siis ei minkään arvoisia.
(Tiedän oikeasti, että vakuutus pitää olla,jos aikoo saada hoitoa.Muu on sarja-mutua)
vakuutus pitää olla täälläkin. Kelakorttia sitä ensimmäisenä kysytään ja joka tilistä ja eläkkeestä menee sairasvakuutusmaksu.
yhtä paljon, jos se olis poistettu jo heti sen todetessa. Mutta kuka niistä tietää, muuta kuin sellainen joka siellä asuu.