Riikan matkaajat, saisikos suosituksia hyvistä kohtuu hintaisista hotelleista vanhassa kaupungissa ??
Riikan hotellit
toukokuu.
83581
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
hotellissa nimeltä Radi un Draugi, taisi olla n. 65€/yö. Hyvällä paikalla Vanhassa kaupungissa. Suosittelen !
R&D on hyvä, mutta jos sinne ei mahdu, voin suositella
otsikossa mainittua mestaa.
Montako hotellia Riikka omistaa?
Riiassa tiedän olevan hyvin monta hotellia eri puolilla kaupunkia. Riian hotellit ovat monenlaisia tasokkaasta murjuun, kalliista hyvin halpaan.
mielestäni kohtuuhintainen. Itse en ole ollut, mutta mies työmatkalla siellä. Aamiainen ei niin hyvä kuin monessa muussa, mutta hotelli siisti ja vanhassa hienossa rakennuksessa. 3 tähteä.
Itse olen ollut noin km päässä vanhasta kaupungista Monika Centrum Hotellissa, 4 tähteä. Ihanassa vanhassa talossa vuosi sitten uusittu sisustus vanhaa kunnioittaen, tunnelmallista. Mutta tosiaan aina vähän ylimääräistä kävelyä vanhaan kaupunkiin.
viestuirista on tossa pitkä ketju. kattele in your pocketin sivuilta ja lähetä tarjouspyyntö netin kautta potentiaalisille, saat tarjouksen saman tien ja varauksen voit hoitaa myös sähköpostilla. helppoa ja varsin näppärää.
Olimme jouluostoksilla Riiassa ja löysimme ihanan romanttisen hotellin. EKES KONVENT. LÖytyy mm. tuolta: Hotels.Latvia-Bookings.com
Sijainti loistava Vanhassa kaupungissa. Henkilökunta englanninkielen taitoista ja erittäin ystävällistä. Huoneet siistit (ihanat pellavalakanat)ja kodikkaat. Aamiainen tarjoiltiin läheisessä kahvilassa seisovasta pöydästä.Hinta oli edullinen ja ehdottomasti voin suositella!
suosittelen hotel rigaa. vanhassa kaupungissa oopperan vieressä ja kaikki palvelut ihan lähellä. oltiin tammikuussa, maksoi 4 yötä kahdelta hengeltä perushuoneessa n.200e. neljän tähden hotelli ja ihana aamupala!
tp://www.rozentals-seura.fi/
kun riika net edelleen poikki