harvian Fuga??

Onko kenelläkään kokemuksia Harvian Fuga vuolukivi kiukaasta, onko hyvä ja kestävä?? Hyvät ja huonot puolet...kiitoS!!
2810
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ihan o.k! Ei loppujen lopuksi niin hyvän näköinen kuin aluksi näytti. Löylyt ihan jees. Hyvä mutta ei hintansa väärti :(

Äänestä

Harvia Fuga ollut käytössä 6 kk ja kokemukset ovat erittäin hyvät.Löylyt ovat pehmeät ja valot kiukaan sivulla tekevät savusaunamaisen vaikutelman.Löylyä riittää ja siellä jaksaa olla.
Suosittelen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


utelias kirjoitti:

Onko kenelläkään kokemuksia Harvian Fuga vuolukivi kiukaasta, onko hyvä ja kestävä?? Hyvät ja huonot puolet...kiitoS!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu