tuli jokunen hassu kirjoitusvirhe.kovin ovat vakavailmeisiä toisten sakujen omistajat yleensä.ja totisia .ei saa edes haistella toisen kallista koiraa.vaikka meidän koiramme ei edes murise vastaantulijoita ja näytä hampaita,omistajista on paljon kiinni lemmikkiesä rodusta tai koosta riippumatta sosiaalisuus.eipä nosteta muuten meteliä jos jollakin joku pystykorva hilluu narussa aina hampaat kolistellen vastaantuleville.ei niitä edes huomata vaikka koulutus on tipotiessään.
anteeksi kirjoitusvirheistä
länsisuomalaiset sakun omis...
6534
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
sun koirallahan saattaa olla vaikka kirppuja tai joku muu tarttuva tauti? Sitä paitsi mä tykkään ku mun koira ei tykkää sun koirasta ; )
perseestä ja lapsellisia nämä v-jäkättäjät ja äkäiset naiset-teillä on ongelma-ja vielä koira !!tiukka ja saiaton asenne täällä lapsellisilla vastauksilla heh! mun koira on puhdas ja fiksu onko sulla kaikki hyvin itsesi suhteen-olet vitun nipopaska
uskomattoman lapsellinen kommentti sinulta joka pelkäät kirppuja ja pöpöjä toisista koirista.onko sulla oikein saksanpaimenkoira? varo ettei se lemmikkisi saa toisten koirien hajuista ja virtsojen merkeistä tulehduksia ja ripulitautia ja muista että sen herkät korvat saattavat kärsiä äänistä joten ostapa sille korvatulpat kaikenvaralta.uskomaton typerä kommenttisi,onko koirasi viisas?itse vaikutat tyhmältä-onnea elämääsi ja muista varoa pöpöjä ulkona ettei koirasi sairastuisi....murulles terkkuja varmaan on fiksumpi kuin sinä takaan sen!!
täällä? Jos olisit mun tyttäreni saisit piiskaa!
Ja ainakin viikon kotiarestia!
jäitä mammeli hattuun.älä sää minnuu ala aliarvoimaan-et tunne mua etkä tiedä mitä vähemmän nii parempi.käy röökillä ennenkuin alat ketään piiskailemaan olet sairas jos lyöt ihmisiä...ja lapsellinen .käy työssä tai ulkoile tai muuta kuin nipotat täällä,,,,tairat oola kirjoitustavastasi tyttäreni ikäinen.oletko itse äiti vai koirienäiti?
No ei se ole kyllä sosialistamisesta kiinni, jos nyt ei vaan koira satu muista tykkäämään. Kokemusta on.