MUSTAT ENKELIT

Elikkäs www.mustatenkelit.com sieltä vaan kuuntelee puolustus hajoaa Pate laulaa dueton Jussin kans ja Costi soittaa biisis ainaki soolon ;)
51554
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tanakkaa tykitystä,Paten ja Jussin Duo on aika jännä,nimittäin en ihmettele enään yhtikäs miksi juuri Jussi on Paten tuuraaja:

Äänestä
  • Ja mää ihmettelen miksei media tai radiokanavat huomaa tätä "JP":tä eli Jussia?

    Nimittäin pätkii tän vuotiset Idolsit kaikki!

    Äänestä

  • mettelijä kirjoitti:

    Ja mää ihmettelen miksei media tai radiokanavat huomaa tätä "JP":tä eli Jussia?

    Nimittäin pätkii tän vuotiset Idolsit kaikki!

    Kannattaa muuten ILMAN MUUTA hommata tuo mustien enkeleiden levy,on SAIRAAN HYVÄ!!!

    Äänestä

  • Must_ kirjoitti:

    Kannattaa muuten ILMAN MUUTA hommata tuo mustien enkeleiden levy,on SAIRAAN HYVÄ!!!

    No ei oo kummonen aika surkee yritys.

    Äänestä

  • Jaskat kirjoitti:

    No ei oo kummonen aika surkee yritys.

    kommentoimaan mitää???
    Käy hermoihin tommoset ihimiset!!!!

    Jokku tykkää ja jokku ei, itte oon kuunnellu ihan simona tota enkeleitten levyä, on mun mielestä paras mitä maa päällään kantaa!!!!! :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Gurulevy kirjoitti:

Elikkäs www.mustatenkelit.com sieltä vaan kuuntelee puolustus hajoaa Pate laulaa dueton Jussin kans ja Costi soittaa biisis ainaki soolon ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu