Joel H. on kuin Mikko Mallikas

On se Joel semmonen rehti ja reilu ja yritteliäs se on, tykkään tyylistä.
Joelille tsemppiä!!1
5326
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ei vaan tollane persoona menesty kirveelläkään. Laulu ei taida kulkee ihan tarpeeks ammattimaisesti.Mutta aina kantsii yrittää...

Äänestä
  • Onhan se menestyny, ja aikas hienosti. Se ei oo mikään hevilordi, mutta romantikko ja ajattelija ja hurmaava. Hengellisiä laulaa paljon.

    Äänestä

  • putag kirjoitti:

    Onhan se menestyny, ja aikas hienosti. Se ei oo mikään hevilordi, mutta romantikko ja ajattelija ja hurmaava. Hengellisiä laulaa paljon.

    eikä mikään lökäpöksy junttieinari, Joel laulaa komeesti ja tunteellisesti, on ilo korville ja silmille.

    Äänestä

  • mielestäs ammattimaista laulua??? kerroppa minulle!

    Äänestä

  • mikä on sinun kirjoitti:

    mielestäs ammattimaista laulua??? kerroppa minulle!

    tarkoitin nimimerkille "niin on"

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


putag kirjoitti:

On se Joel semmonen rehti ja reilu ja yritteliäs se on, tykkään tyylistä.
Joelille tsemppiä!!1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu