Onkos tietoa kyseisesta hotellista,onko kaukana keskustasta ym?
Patong Lodge hotelli
hanna
3559
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
menossa samaiseen hotelliin parin viikon päästä.. Kyllä se melko lähellä kaikkea on.. Näin ainakin muistaakseni matkaoppaassa oli mainittu..
Hotelli on ihan ok, ei mikään loisto, mutta viihtyisä kuitenkin. Allasalue on mukava :) Henkilökunta on oikein ystävällistä, ja apua saa sitten yllättävissäkin tilanteissa... Matkaa Patongin rantakadun vilinään on sopivasti, ehkäpä 10 minuutin kävelyn verran (alkumatka kyllä pitää puikkelehtia tien viertä pitkin). Tuk-tukit ottavat Bang-La:lle 100-140 THB.
Kehtaisinkos pyytää jommalta kummalta seurueelta pientä palvelusta? Hotellin henkilökunnalle pitäisi saada pieni kiitospaketti kuljetettua :)
Lähtö Oulusta!