Taitaa tosiaan olla koko kirja täyttä potaskaa, koska koko kirjan nimikin on väärä. Mun käsittääkseni tuskin Kuronen ja Vanhanen olivat edes kihloissa saatikka avioon menossa. Siksi ihmettelenkin, että koko morsian-sanaa on käytetty kirjan nimessä. Eiköhän olisi ollut parempi kirjan nimi esim. Olin Vanhasen salarakas-vaan en enää.
Ja mitä tulee Kurosen julkisuushakuisuuteen niin normaali ihminen ei levittele omaa likapyykkiään toisten pengottavaksi. Eiköhän tämä nainen ole itse juttujaan lehdille auliisti jakanut,tietty korvausta vastaan. Ei täyspäinen tuollaista teksi.
Niin että ei voi kuin ihmetellä moisen touhun takia.
Ja mitä tulee Kurosen julkisuushakuisuuteen niin normaali ihminen ei levittele omaa likapyykkiään toisten pengottavaksi. Eiköhän tämä nainen ole itse juttujaan lehdille auliisti jakanut,tietty korvausta vastaan. Ei täyspäinen tuollaista teksi.
Niin että ei voi kuin ihmetellä moisen touhun takia.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Monica teki USAs kirjallaan sievoisen omaisuuden!
Kukaan meistä ei tiedä mitä itse Monica sanonut, mutta poijaat tehtaalla kaffitunnilla sanoivat uskovansa, että Monica on hyvä suustaan...
Kertookohan Susan kuinka hyvä hän on?
PS Susan, jos vielä oot vapaa.....
on menestynyt millään alueella?
Eip lie kenekään pakko ottaa kantojaan näihinkään asioihin!
Typerä tapa hakea julkisuutta!!!! juoksis vaik alasti porin toril,ni pääsis lehtiin jos sitä kaipaa ja kirjoittais siit kirjan.
Eikö tuo " Sussu " Kuronen voisi jo vaieta ? Kertooko kirjassaan kuka oli ensimmäisen lapsensa isä. Kenen kanssa teki kaksi seuraavaa lasta, kun muutti Espooseen.Lapset muka etusijalla !!! Keikkuu yökerhoissa uusia kavereita etsien.Sääli, että Vanhanen sortui tuollaiseen. Älkää kukaan vaan ostako sen kirjaa.Luulee saavansa miljoonia. YÖK.
Jätetään nämä turhan napisijat ja kateelliset oman elämänsä menettäneet höntit omaan arvoonsa ja ostetaan se kirja, tsemppiä sussulle ja voimia.
Olen ollut naimisissa 17.vuotiaasta. Nyt 43 risat. Nää Susanna Kuroset tuli jossain vaiheessa niin tutuiksi, että meinasin tulla Merja Vanhaseksi. Että sapettaa tuollaiset susirajan takaa tulleet. Puomi kehä 3-selle. Viisumi pakko noille maalaistytöille, joilla ei ole mitään moraalia.