Gainward GeForce 4800SE BIOS

Mistä löytyisi biostiedosto kortille?
5426
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • Tuolta lisää:

    http://www.mvktech.net/component/option,com_remository/Itemid,26/func,selectcat/cat,2/

    Mut miks päivität biossin, jos kortti toimii?

    Tai onks jotain propleemia kortin kans?

    Äänestä

  • Ei kummassakaan ollut.

    Äänestä

  • Mikro.Sami kirjoitti:

    Ei kummassakaan ollut.

    Sano nyt saatana, että miksi tarvitset biosin!!! Vittu tuollaisia kusipäitä PRKL!

    Äänestä

  • 105 kirjoitti:

    Sano nyt saatana, että miksi tarvitset biosin!!! Vittu tuollaisia kusipäitä PRKL!

    Taidat ite olla vähä päästäs vajaa, saatanan psyco. Vai mahakkohan vaan olla äidin pikku teletappi kuka yrittää opetella rumaa kieltä ja kovistella kun ei mutsi oo näkemäs. HEH!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mikro.Sami kirjoitti:

Mistä löytyisi biostiedosto kortille?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu