Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

luonnon tuotteet

Hei
Voiko joku jolla on kokemusta neuvoa onko luontaituotteiden joukossa jokin aine joka vaikuttaisi positiivisesti naisen sexi halujen lisäämiseen.Välillä olen ihan ok mutta sitten voi kestää viikkoja eikä "kipinää" vaan tule se on nyt alkanut häiritsemään molempia
8578
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

sinkki, kromi, omegaöljyt

Äänestä
  • ...on E-vitamiini ja sitähän niistä öljyistä löytyy!
    JK. Tepsii muuten miehilläkin....

    Äänestä

  • VanhaTietäjätär kirjoitti:

    ...on E-vitamiini ja sitähän niistä öljyistä löytyy!
    JK. Tepsii muuten miehilläkin....

    400 yksikköä 1-2 tuntia (kolme-neljä tablettia)
    ennen "sulautumista" parantaa lopputulosta.

    Äänestä

  • ...ngg kirjoitti:

    400 yksikköä 1-2 tuntia (kolme-neljä tablettia)
    ennen "sulautumista" parantaa lopputulosta.

    Voipihan sitä seksiä sille ukolle järkätä vaikkei itseä aina himottaisikaan, miehillä se on vähän vaikeampaa.

    Äänestä

on ainakin väitetty sinkistä olevan apua tässä asiassa.

Äänestä

Ruusunjuuri extra, jota myös lunnon viagraksi kutsutaan. Sen pitäisi kuulemma lisätä niin miesten kuin naistenkin haluja.
En ole itse vielä kokeillut, mutta aion kyllä lähiaikoina kokeilla.

Äänestä

Räplää itseäsi. Parhaiten halut saa esiin tekemällä. Seksiterapeuttien neuvo on, että ei kannata jäädä odottelemaan, että se niin sanottu fiilis tulee jostakin kun auringon ja kuun pilkut ovat sopivasti kohdallaan. Miehesi vaan turhautuu tilanteessa, koska sun on myöskin vaikea kaivella haluja jostakin juuri silloin kun hän sattuu ehdottelemaan.

Neuvo jatkuu niin, että kun seksiin vaan ryhtyy niin halut tulee perässä pienellä viiveellä. Se ei ole kiinni vain kemikaaleista vaan sä pystyt asennoitumalla vaikuttamaan paljon.

Siksi neuvon räpläämään. Totuttele siihen, että kun vähän aikaa teet niin, sinua alkaa haluttamaan ja haluat tehdä sen loppuun. Jos haluat yrittää rakastelua illalla, tee sitä aiemmin päivällä ja jätä ruokahalu päälle.

Ylivoimaisesti paras luonnontuote on muuten testosteroni, sisäisesti tai ulkoisesti. Amerikassa on jo saatavilla testosteronilaastareita, joilla ennen ns kylmät naiset saavat takaisin normaalit seksuaaliset halut.

Äänestä

Kalanmaksaa olen pennusta asti kitannu kurkkuuni ja aina on stondannu tosi hienosti. Akatkin sitä ovat ihmetelleet et mikä kalan haju munasta lähtee?! Mä olen aina sanonu et se on se eilinen vitun haju joka haisee edellisestä panosta sen punavittukarvasen huoran kaa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jelppiä tarvitaan kirjoitti:

Hei
Voiko joku jolla on kokemusta neuvoa onko luontaituotteiden joukossa jokin aine joka vaikuttaisi positiivisesti naisen sexi halujen lisäämiseen.Välillä olen ihan ok mutta sitten voi kestää viikkoja eikä "kipinää" vaan tule se on nyt alkanut häiritsemään molempia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu