6233:een musaa

neuvokaas miten lataan koneelta musaa puhelimeen... käsittääkseni se onnistuu jotenkin, mutta mutta, mitä pitäs tehdä?
1154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hommaa tietokoneeseesi bluetooth palikka, jos sinulla ei sellaista vielä ole. Ja sen avulla pystyt siirtämään koneesta puhelimeesi musiikkia. Mutta musiikin pitää olla esim. mp3-muodossa. Ja siihen siirtoon ei tarvita antiikkista pc-suitea, vaikka jotkut sitä väittävätkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


umbabarauma, homen gol kirjoitti:

neuvokaas miten lataan koneelta musaa puhelimeen... käsittääkseni se onnistuu jotenkin, mutta mutta, mitä pitäs tehdä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu