en ole puolesta enkä vastaan ketään mutta kyllä maasturin pitäisi parempaan pystyä kun mitä seuraavassa videossa. http://www.youtube.com/watch?v=vHQNEJllAbs
Kia maastossa
video
81016
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
miksiköhän sun ammattilaisen mielestä sammui.
off road kuski! ehkä se siksi sammui kun kone hörppäsi vettä! juu en ole sokea! mutta ei tuollaisesta Lätäköstä pitisi vielä maasturin sammua!olisiko aika ehkä kehittää tuotetta maastokelpoisemmaksi?aika huono maasto meniä jos sammuu kun vesi käy valojen korkuudella!eri asia jos auto sammuu kun se ui vedessä mutta tässä videossa se vesi vain kävi valojen korkeudessa ja heti sammui kun sauna lyhty entisen isännän saunasta!
vai maasturi eihän tollasella paskalla pääse edes lätäkön yli taas hölmöimpiä kusetettiin.samanlainen nelivetotekniikka kun pojan halvassa radio-ohjattavassa.eli ei pääse hiekalla mihinkään.kiinalaiset ei osaa tehdä ees polkupyörää..
Tuo oli vanhan mallin Sportage, sitä tuskin enää kehitetään mihinkään, kun on uusikin malli jo ollut pari vuotta olemassa. Ei tuollaisella kahluusyvyydellä pitäisi tietenkään moottorin vettä hörpätä, ellei sitten sattunut sopivasti roiskahtamaan. Mitä lie tuossa tapahtui, mutta vanhan mallista Sportagea pidetään aika maastokelpoisena autona.
Mikäs arvon "v6powerilla" on mennyt elämässä pieleen, kun pitää täällä tuohon sävyyn meuhkata?
tuo oli. Köysikin oli jo valmiiksi laitettu.
menisi jos hinauksessa ei olisi tuota kuorma-autoa.
myöskin pystynyt parempaan,mitä tuo Kia.