Onko kukaan ollut asunut huoneistohotelli Aquamarinasssa/Aguamarinassa Torremolinosissa? Kertokaa kokemuksia, millainen oli, millaiset huoneet/wc ja millainen allas-alue? Kaikki tieto tervetullutta, kiitos.
Aguamarina huoneistohotelli Torremolinos
erietuf
3310
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ihan perusasioita.. Eikö noita voi selvittää matkatoimistosta tai suoraan hotellista? Hotellin nettisivut??? Vähän omaa aktiivisuutta pls.
Toki nämä selviää netistä ja ne olenkin kaikki selvittänyt, olen kahlannut vaikka kuinka monta sivua läpi kyseisestä hotellista (ja monesta muustakin) mutta haluaisin kuulla hotellissa olleiden kokemuksia ja mielipiteitä koska nettisivut eivät aina kerro ihan koko totuutta ja asioita esitetään hyvässä valossa yleensä. Toki olen arvosteluita lukenut mutta aina olisi mukava kuulla jos joku täällä osaisi kertoa omasta näkökulmastaan vielä ennen lopullisen päätöksen tekemistä.
oltiin viime kesänä siellä. hotelli oli aika tuhruisen oloinen. aamiainen oli huono ja yksipuolinen ja ruoka loppui kesken kun mölisevät britit mättivät oikeen olan takaa. uima-allasalue: pieni ja vain muutama aurinkotuoli, ja nekin pyyhkeillä varattu. yhden päivän vietimme altaalla, yhtään tuolia ei ollut vapaana joten heitimme parista tuolista pyyhkeet fidduun ja muutaman tunnin päästä tuli joukko vihaisia brittejä. olimme kuulemma vieneet heidän paikat, olivat olleet kuulemma vain aamiaisella.. joopa joo. sanoimme vaan että ettekö osaa lukea kylttiä jossa pyyhkeillä varaaminen kielletään ja jatkoimme auringonottoa. ja se huoneisto.. pieni ku .... ja se näköala!=betonitasanne. eli tervemenoa vaan.. itse suosittelisin EL VELEROA, pieni huoneistohotelli keskustassa, huoneistot ovat tilavia ja ennenkaikkea: EI BRITTEJÄ!!!!