kaikki minulle vastatut kysymykset pitkältä ajalta eri "ennustajilta" eikä todellakaan ole paikkaansa pitänyt mitkään netti ennustukset, joten älkää vaan ihmiset kovin tosissanne näitä ottako:D
Olen
tallentanut
9299
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Älkää ottako näitä kovin tosissanne? Ottaako tosissanne? Ottaako joku näitä ennustuksia tosissaan edes hiukkasen, ei kai nyt sentään ystävä hyvä.
Itsekin olen muutamia kertoja kysynyt asioita ihan leikilläni, ja molemmilla kerroilla vastaus on jossainmäärin pitänyt paikkaansa ja ennustus toteutunut.
Mutta en minäkään ketään kehottaisi sokeasti luottamaan, netissä kuka vain voi ennustella toisille. Eiköhän tämä ole suurimmiltaosin hauskaa viihdettä niin ennusten saajille kuin antajille.
mutta ilmeisesti joku "huijarisuodatin" on ollut minulla käytössä, koska kaikkisaamani ennustukset ovat pitäneet paikkaansa.
paljon siitä mitä on kysynyt.
esim, voin sanoa sinulle, että olet kovin kiinnostunut yliluonnollisesta, ja "näkymättömistä" asioista. Ja bingo!
näinhän se kohdallasi on.
ei sitä tarvitse "ennustaa"
ei ole kohdallani ollut näin selkeästä asiasta, vaan ihan oikeista tapahtumista, sellaisista joihin en ole itse voinut vaikuttaa.
esim seuraavat nimimerkit ihan metsään: Tara, Luottamus, Elisa.bet,Utopia, Miliana, Mirelle ym...
edes koskaan kysynyt. En ole tainnut koskaan aiemmin edes kuulla heistä. Eivät varmaan siis palstan entisiä vakkarinäkijöitä..
vuosi sitten ahkerasti täällä vastailivat
Ihan laidasta laitaan.. Pakosti joku osuu kohdalleen, mutta aika näyttää mikä niistä..