Onko hyvä jätkä? Vai?
Mitä mieltä gay veljet
Teuvo Loman'ista?
3690
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kuka Loman?
sivistykses! Sehän on se julkkis jätkä joka kekkuloi melkeen joka sensaatio lehdes. On tullu kaapista ajat sitten jo. Kehuskelee olevansa julki-homo. Esittelee uusia poikaystäviään lehdis tuon tuostakin.
Viimeises tämän viikon Seiskas (7-päivää lehti) oli perse paljaana takaviistosta kuvattuna, housut ja alkkarit puolireisiin laskettuna. Kysymys kuului: Onko eroottinen perse Ja arvuutteku kenen perse se on?
Niin, että onko hyvä jätkä? Mitä mieltä.
Eihän homoilla ole tällaisista asioista mitään määrättyä yhdessä sovittua kantaa. Itse voin sanoa, että kyseinen henkilö ei voisi vähempää kiinnostaa - eikä kyse ole hänen sukupuolestaan tai seksuaalisesta suuntautuneisuudestaan.