vaatteita

moi !! onko itään nett osoitteita missä myytäisi edullisia äitiysvaatteita ( ei käytettyjä ). kaupoissa on niin tylsiä nuo äitiysvaatteet.
5664
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

www.mamani. ja www.bebes.fi

Äänestä

että miksikähän ei käytetyt kelpaa?

Äänestä
  • Sopiiko kysyä, että miksiköhän luulet ettei ne kelpaa? Sanoiko alkuperäinen jotain siihen viittaavaa?

    Äänestä

  • kyllä mulle kelpaa ihan käytetytkin vaatteet mutta en nyt eti käytettyjä vaan uusia. olen käyny kattelemassa uff-liikkeissä mutta en ole löytänyt mitään itelleni sopivaa.

    Äänestä

www.hm.com, mut ei kaikki oo mitään hirveen edullisia. on ainakin valikoima kasvanut vielä viime talveen verrattuna.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rv 20 kirjoitti:

moi !! onko itään nett osoitteita missä myytäisi edullisia äitiysvaatteita ( ei käytettyjä ). kaupoissa on niin tylsiä nuo äitiysvaatteet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu