Epämukava auto

Uudessa Auto Bild lehdessä BMW jäi viimeiseksi.
Alusta tehty liian jäykäksi, autosta tullut todella huono ja epämukava.
61110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

mitähän vaikutusta RF-renkailla on asiaan.

Äänestä

epämukavuutta, alla on RF renkaat. Pieneen jytinään mukulakivellä tottuu ykkättävän äkkiä.

Äänestä

että pornoleffoissa ei ole koskaan pienimunaisia miehiä, mistäköhän tämä johtuu?

buahhahhaaaaaaa.

Äänestä
  • sitäkään. Buahaaa haiiah hahahahahahahhahha. Isomunaisiin

    Äänestä

taas essolla ryyppäämässä

Äänestä

Olen samaa mieltä.
Minusta uusi 500-sarjalainen on kova kuin kallio ja 300-kanssa.

Ei tarvitse ihmetellä että myynti laskee Suomessa !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


bmw... kirjoitti:

Uudessa Auto Bild lehdessä BMW jäi viimeiseksi.
Alusta tehty liian jäykäksi, autosta tullut todella huono ja epämukava.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu