vaimon sisko

itse asialla

Tämä tapahtui menneellä viikolla. Olin Millan, vaimoni siskon luona yötä, koska olin työmatkalla etelä-suomessa. Milla oli ollut juhlimassa kaveriensa kanssa illalla. Olin nukahtanut jo hyvissä ajoin, mutta Millan kotiintulo oli niin äänekäs, että heräsin hänen ja hänen poikakaverinsa ääniin. Kurkistin ovenraosta ja kuten arvata saattaa juhlinta oli vienyt Millan poikakaverista virran. Milla raahasi hänet vaivoin olohuoneeseen nukkumaan. Milla oli itsekkin aika tuhdissa juhlakunnossa.

Odottelin hetken kunnes Milla oli mennyt kylpyhuoneeseen. Kylpyhuoneen ovi oli auki ja näin kuinka Milla oli kumartuneena pesemään kasvojaan. Millalla oli kellohametyylinen minihame yllään ja stayupit vielä jalassaan. Siinä vaiheessa paine kasvoi hetkessä nivusissani ja veri pakeni aivoistani. En voinut mitään sille, että hivuttauduin kiinni Millan taakse. Onneksi seinällä ei ollut peiliä. Sivelin Millan pyllyä ja siirsin käteni hänen hameen reunalle ja siitä hiljaa sukkien ja paljaan pakaran rajalle. Milla huokasi hiljaa ja sanoi jotain luullen poikakaverinsa heränneen ja hivuttautuneen taakseen.

Tilanteen kiihottavuus oli jäykistänyt elimeni kivikovaksi ja millakin huomasi sen pakaroissaan. Milla painoi päänsä takaisin pesualtaan päälle ja työnsi pakaransa tiukemmin elimeeni kiinni. Nostin hiljaa hameen ylös. Mitä kaunein teinitytön takapuoli oli silmieni edessä. Laskin pikkuhousut alas ja maistoin hänen lemmenpesänsä makua. Nuolin ja näykin häpyhuulia ja löysin kielelläni hänen klitoriksen. Löytö aiheutti värähdyksen ja hän lausui taas jotain kuin olisin hänen poikakaverinsa.

Huumaantuneena tilanteesta jatkoin rohkeasti kielellä ja etusormella hänen tyydyttämistään. Sivelin samalla hänen sääriään sukkien päältä. Olen aina pitänyt naisten sukista, varsinkin Millan sääret olivat aivan omaa luokkaansa. Nousin seisomaan ja Milla odotti varmaan tätä seuraavaa siirtoa joka vei elimeni hänen lemmenkoloonsa, joka tässä vaiheessa oli jo aivan märkä. Oma elimeni oli aivan kivikova ja siten osuminen oli helppoa.

Aloitin työnnöt hitaasti vähän kiusaten ja välillä taas kielellä nuoleskellen klitorista. Itsehillintäni oli aivan äärirajalla. Oli todella vaikea edetä hitaasti tilanteessa, jossa olisin halunnut puskea kuin veturi määränpäähäni. Tilanne oli niin ainutkertainen etten halunnut pilata sitä liian nopealla laukeamisellani. Nautin todella märästä pimpistä. Oma elimeni luisti kuin voissa mennessään sisään ja ulos.

Tilannetta kesti muutaman minuutin. Milla rupesi hiljaa huohottamaan nopeampaa ja minulla oli aina vaan vaikeampi pitää itseni kurissa. Tunsin Millan pehmeän kouristelun elimessäni ja se pakotti puristuksellaan minutkin laukeamaan.

Kuulin vielä viimeiset sanat mitkä hän sanoi kuin poikakaverilleen; tulevansa pian takaisin sänkyyn. Siinä vaiheessa minä murahdin jotain ja livahdin takaisin huoneeseeni.

Aamulla ruokapöydässä Milla oli hyvin tyytyväisen näköinen ja poikakaveri tietämätön tästä kaikesta.

En tiedä tietääkö Milla kumpiko hänelle antoi voitelun vai onko sillä tässä tapauksessa mitään merkitystä. Hän nautti ja minä nautin pienestä hypystä joka jäi ikuisesti mieleeni.

3

29182

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Lagsdfasd

      oliko naisen nimi Milla?

      • no just

        Oikein tarkasti lukien voisi näin päätellä


    • kieli

      Aloitin työnnöt hitaasti vähän kiusaten ja välillä taas kielellä nuoleskellen klitorista.

      Mitä ihmettä???Etukautta rintojen välistäkö se kieli sujahti....???

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      88
      2503
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      67
      1455
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      84
      1378
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      11
      1192
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      81
      923
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      900
    7. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      33
      773
    8. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      54
      773
    9. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      102
      771
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      706
    Aihe