Kun ed. tekstissä ooteltiin sinkkua, niin kukas ne biisit laulaa.
kukas se uus laulaja on
tietoa?
173509
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Laulajan nimi julkistetaan sinkun yhteydessä kesällä.
Nightwishin uudesta laulajasta voin paljastaa sen verran että hän on kukas muukaan kuin uskomattoman karismaattinen J**** *******e*
siinäpä teille..
Onx oikeesti jonna Kosonen? onko?
Nenä-äänellä laulava vokalisti ei soinnu ainakaan minun korviini. Tiedä sitten muiden ihmisten mielipiteistä.
Älä viitti jauhaa sontaa!!! Uuesta laulajasta ei yleisö viel tiie!! Vasta toukokuus ku niitten uus single ilmestyy uus laulaja julkistetaan! Pitäisit suus ummes mieluummin ku jauhat tollasta POTASKAA!
Älä raukkaparka OLE NOIN hyväuskoinen!! Vasta toukokuus tietää asian oikeen laidan!
Uusi laulaja julkastaan Toukokuun lopulla uuden sinkun yhteydessä..Mikäli aikataulu pitää.
Kuten olen ennenkin sanonut seuratkaan Nightwish kotisivuja niin ei tarvii spekuloida väärillä tiedoilla.Sielä ilmotetaan kaikki se fakta jolla on todellisuuspohjaa.
www.nightwish.com/suomi/
hyvä :)
Karita Mattila on uusi solistimme!
Uuden laulajan nimi on..... Katra
Euroviisujen perusteella jätän kyllä punapään levyn kaupan hyllyyn. Niin kamalaa kuunneltavaa ettei pahemmasta väliä.
Näin se vaan valitettavasti on että Katra on uusi solisti Tarjan tilalle
Eli turha väittää yhtään mitään. Luotan bändiin, etteivät he ole valinneet sellaista solistia, joka ei itse edes haluaisi bändiin. Muiden mielipiteistä ja näkemyksistä en tiedä.
Toukokuuta odotellen.
Uusi laulaja on tietenkin Cannibal Corpsesta tuttu George "Corpsegrinder" Fisher.
Vai niin.
Pirkko P.
No ei vitussa oo meijän kolun kuraattori!!