ja mitä sieltä löydät? Onko isot miljoonaveneet siyä mitä haluat nähdä vai onko jotain muuta? Mitä mieltä olet pääsylipun hinnasta (12,-) ja parkkihinnasta ja kaljan hinnasta?
Menetko
Vene 07 näyttelyyn?
4677
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
siellä on nykyisin niin helvetisti ihmisiä, ettei sekaan tahdo sopia. Jokapaikkaan on jonot ja esittelijöillä mahdoton tehtävä.
Pääsylippujen hinta on ihan ok. Kaljaa ei kannata sinne mennä juomaan siihen löytyy huomattavasti miellyttävämpiä paikkoja.
Terveisiä messuilta. Juuri tulin ja tilaa oli kyllä kaikille. Miljoonaveneisiin en viitsinyt jonottaa. Muuten leppoisaa ja mukavaa. Paljon tietoa ja taitoa rakkaaseen harrastukseen.
Eihän sinne ketään pakoteta ja kaikki maksaa..
Eipä sieltä juuri hankintoja tule tehtyä, mutta kun reissu pääsylippuineen on ilmainen, on siellä aina mukava käydä. Aina on joku pikkupullo omia eväitä ja parit kalliit kaljat tulee otettua siellä. Ruuhka on kyllä lauantaisin melkoinen.
VAtor 27 kiinnostaa, ja sen takia ajattelin mennä sinne. Ainahan sitä saa uneksia...