Muistikku ei löydy koneelta? usb portista

Mistähän johtuu, kun muistitikku eikä ulkoinen kovalevy löydä itseänsä. Aikaisemmin pelannut, mutta jostain syystä ei näy erillisenä asemana eikä mitenkään toimi?? Käyttis on XP Kiitos vastauksista
2152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Käynnistä kone uudelleen ilman noita kumpaakaan, kytke se ulkoinen levy pelkästään ja virrallisena, että usb tunnistaa sen.

Äänestä
  • Joo en tiedä yritin aikaisemmin ennen kuin täältä kyselinkään, mutta mitään ei tapahtunut ja kävin laitehallinassakin mutta eipäs sielläkään vastausta löytynyt?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


arska kirjoitti:

Mistähän johtuu, kun muistitikku eikä ulkoinen kovalevy löydä itseänsä. Aikaisemmin pelannut, mutta jostain syystä ei näy erillisenä asemana eikä mitenkään toimi?? Käyttis on XP Kiitos vastauksista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu