sukupuolella ja iällä ei niin väliä, kunhan luonteeltaan on lempeä ja jos on naaras niin mielellään sitäis muitakin naaraita. puh:050 327 8242
ostetaa/otetaan vastaan
marsu
7226
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Heti aluksi:
Marsuja tulee AINA OTTAA KAKSI. Ja toiseksi, jos kerran et tiennyt sitä vielä, miten voit tietää sitten miten marsua hoidetaan oikein??
Joten, mieti vielä pari päivää ennenkuin mitään päättömiä viestejä rupeet kirjottelemaan! Tässä muuten yks hyvä sivu, joka kertoo marsuista kaiken:
http://www.marsut.net
ps. Tarkoitus ei ollut mollata sinua.
viestin kirjoittajalla ei esimerkiksi ole kotonaan
jo marsulaumaa, johon haluaa jatketta?
heipsan. meil olis poika vapaana. luovutus kyl vast 13.3.. nyt tollane neljän päivän ikänen vesseli. mistäs päin suomea olet?
olen siis varsinais-suomesta salonseudulta. ja kotoa löytyy siis jo 2 tyttömarsua.
voi, tänään tämä poikamarsu kuoli. :/ olisin mielelläni hänet sulle myynyt, koska en itse voi pitää toista urosmarsua. (2 tyttöä poika poikanen) nii sen takia. vauva kuoli johonki sisäisee vajaavauteen. tänään eläin lääkärissä ja sit se vaan sano et kannattaa vaa lopettaa ettei pieni kärsi enempää. sisu olis ollu upee sulle. (: tiedän sen!
meillä meni taas toisin päin, että emo kuoli viikon ikäisiltä poikasilta, nyt ipanat ovat olleet ruisku ruokinnalla ja ihmeellisen hyvin tulleet toimeen ilman äitiä.
hei, meille syntyi tänään kolme suloisen suloista marsuvauvaa! myynnissä. rotu, abessiinialainen/amerikancrest/texel lähetä sähköpostiini : [email protected] , jos olet kiinnostunut (: