Hei! Olisinkin tosiaan kysellyt, että olisiko jollain tiedossa medela rintapumppuun käyttöohjetta? ite oon saanut rintapumpun ja siinä ei ollut minkäänlaisia ohjeita. kokeilin sitä kertaalleen ja tykkään että se on aika laiska, eli mielestäni tuntuu aika tehottomalta. tästä syystä tiedustelenkin, että olisiko jollain käyttöohjetta moiseen masiinaan tai muuten vain kokemuksia kyseisestä aparaatista.kiitos!
Medela rintapumppu ja sen käyttöohjeet
Äiti ja pikku prinssi
12190
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Mulla on se käsikäyttöinen, tosin käyttöohje löytyy myös sähköiseen... Huomasitko siinä mäntäosassa sen säätörenkaan? Eli sitä pyörittämällä saa imutehoa säädettyä (lukee min ja max).
Käyttöohje on jossain jemmanimisessä paikassa tällä hetkellä, mutta jos tarviit lisäapua, niin laita spostia, etsin sitte sen käyttöohjeen. osote löytyy tuolta profiilista.