Noora kauniimpi Jessica Albaa

ei ole häävi tämänkään pärstä: ja muka maailman kaunein:)?
http://search.msn.fi/images/results.aspx?q=Jessica Alba&FORM=BIRE#focal=KDfAMaUaRqgXpZZXJuPlsyDXZQYPdX4baiq1TeyJus&furl=http://www.biosstars.us/j/Jessica_Alba/jessica-alba.jpg
3281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jessica Alba on kaunis ja seksikäs. Miss Suomi 2007 on lähinnä kirahvin näköinen...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihan selkeästi kirjoitti:

ei ole häävi tämänkään pärstä: ja muka maailman kaunein:)?
http://search.msn.fi/images/results.aspx?q=Jessica Alba&FORM=BIRE#focal=KDfAMaUaRqgXpZZXJuPlsyDXZQYPdX4baiq1TeyJus&furl=http://www.biosstars.us/j/Jessica_Alba/jessica-alba.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu