asuntojen hinnat

Paljollakohan saisi jyväskylän keskustasta tai läheisyydestä (esim mäki-matti, voionmaa tms) yksiön tai kaksion? Kannattaako tällä hetkellä edes ostaa omaa vai minkälaiset hinnat asunnoilla on tällä hetkellä?
1437
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

1500 neliö sellaasen vanhemman. Vuokraus ei kannata.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jyväskylässä? kirjoitti:

Paljollakohan saisi jyväskylän keskustasta tai läheisyydestä (esim mäki-matti, voionmaa tms) yksiön tai kaksion? Kannattaako tällä hetkellä edes ostaa omaa vai minkälaiset hinnat asunnoilla on tällä hetkellä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu